Termopompy

Termopompy montaż
Montaż termopomp
Termopompy Klimatyka

Termopompy

Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów, dlatego systematycznie dostosowujemy ofertę do Państwa potrzeb. Obserwujemy, że coraz większym zainteresowaniem na rynku cieszą się nowoczesne systemy grzewcze.

Oferujemy Państwu kompleksowe usługi, w tym również przygotowanie i montaż termopomp. Dzięki takiemu rozwiązaniu decydują się Państwo nie tylko na bardziej ekologiczne od tradycyjnych form rozwiązanie – to także wybór bardziej ekonomiczny i wydajny.

System wentylacyjny

Do zalet rozwiązania, jakim jest montaż termopompy, można zaliczyć między innymi:

  • cichą pracę, w pełni zautomatyzowaną
  • eliminację zapachu i popiołu, które często uprzykrzają życie w czasie korzystania z tradycyjnych rozwiązań
  • niezwykle szybkie grzanie
  • eliminację zagrożenia wycieku oleju czy gazu
  • długotrwałe działanie (nawet do kilkudziesięciu lat ciągłej pracy)
TERMOPOMPA - ZASADA DZIAŁANIA

Urządzenia, które montujemy, spełniają wszystkie niezbędne normy funkcjonujące na polskim i europejskim rynku, są zgodne ze wszystkimi obowiązującymi dyrektywami i zarządzeniami. Każde jest zbudowane z materiałów neutralnych dla środowiska – tym samym zyskują Państwo pewność, że taka instalacja będzie ekologiczna i bezpieczna.

ANALIZA PORÓWNAWCZA

Firma Klimatyka to ekspert w dziedzinie instalacji termopomp w budynkach każdego rodzaju. Urządzenia te montujemy w domach czy siedzibach firm – to od Państwa zależy, gdzie inwestycja ma zostać zrealizowana. Cały projekt dostosowujemy dokładnie do każdego budynku. Sprawdzamy, jakie jest w nich zapotrzebowanie na moc cieplną i na tej podstawie tworzymy projekt montażu termopompy. Jeśli jest taka potrzeba, termopompy możemy złożyć w układzie kaskadowym.

Zapewniamy Państwu kompleksową obsługę na każdym etapie pracy. Przygotowujemy całą realizację już od etapu projektowania. Tak, żeby mieli Państwo pewność, że całe zadanie jest „uszyte na miarę”- Państwa potrzeb.

TERMOPOMPY - ULOTKA

Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom Klientów – na Państwa życzenie przywieziemy  wszystkie urządzenia pod wskazany adres, ale jest także możliwość ich osobistego odbioru w siedzibie naszej firmy.

INSTRUKCJA OBSŁUGI TERMOPOMPY

Jesteśmy rzetelną firmą, na wszystkie nasze realizacje udzielamy pięcioletniej gwarancji. Zapewniamy także serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.

Zapraszamy do kontaktu z firmą Klimatyka w Warszawie – ekspertem w dziedzinie termopomp.

Wentylacja klimatyzacja

JESTEŚ ZAINTERESOWANY OFERTĄ?

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI