Wentylacja mechaniczna dla farmacji

Systemy wentylacyjne Warszawa

Wentylacja mechaniczna dla farmacji

Jesteśmy firmą wyspecjalizowaną w realizacji projektów instalacji wentylacji mechanicznej dla farmacji – warto zdać się na naszą i wiedzę i doświadczenie w tym zakresie.  Dzięki fachowo wykonanej pracy – na każdym jej etapie – zapewniamy odpowiednią cyrkulację powietrza, jego wilgotność i temperaturę we wszystkich pomieszczeniach danego obiektu. Jest to szczególnie istotne zwłaszcza w miejscach, które wymagają utrzymania specjalnych warunków i stałej ich kontroli (na przykład w branży farmaceutycznej).

Wentylacja mechaniczna dla farmacji – to nasza specjalność

Naszą specjalnością jest realizacja wentylacji mechanicznych dla branży farmaceutycznej. Nasi specjaliści zajmują się tworzeniem tego typu projektów – “od początku do końca”. Ponadto tworzymy protokoły oraz przeprowadzamy kwalifikację instalacyjną IQ oraz operacyjną OQ instalacji wentylacji w przemyśle farmaceutycznym.

Nasze Biuro Projektowe – na Państwa zlecenie – przygotuje projekt realizacji, do wykonania w każdym typie pomieszczeń.

Nowoczesne systemy wykorzystywane w branży farmaceutycznej

Zajmujemy się między innymi projektowaniem i montażem systemu RMS, czyli Room Monitoring System, który pozwala na kontrolowanie warunków klimatycznych w pomieszczeniach.

Pracujemy wyłącznie na sprzęcie najwyższej jakości. Podczas realizacji inwestycji wykorzystujemy sterowniki renomowanych, cenionych w świecie firm, takich jak Allen Bradley, GE czy Siemens.

Kompleksowa obsługa - w zakresie instalacji wentylacji mechanicznej

Instalację wentylacji mechanicznej dla farmacji każdorazowo przygotowujemy kompleksowo, to jest od etapu projektowania, poprzez montaż i jej uruchomienie, aż do precyzyjnego dopasowania wszystkich parametrów do warunków panujących w danych pomieszczeniach.

Oferujemy także serwis urządzeń; w miejscach związanych z branżą farmaceutyczną utrzymywanie sprzętu pod ścisłą kontrolą serwisową jest niezwykle istotne dla prawidłowego jego funkcjonowania.

Wentylacja mechaniczna nawiewno wywiewna
Wentylacja mechaniczna Warszawa

Zachęcamy do kontaktu z nami w Warszawie. Decydując się na usługi naszej firmy, będą mieć Państwo pewność, że instalacja wentylacji mechanicznej dla branży farmaceutycznej będzie przeprowadzona dokładnie, profesjonalnie i z najwyższą precyzją.

Zapraszamy.

JESTEŚ ZAINTERESOWANY OFERTĄ?

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI