Wentylacja mechaniczna

Systemy wentylacyjne

Wentylacja mechaniczna

Jeśli poszukują Państwo specjalistów w dziedzinie wentylacji mechanicznej, to firma Klimatyka z Warszawy jest właściwym  wyborem. Zajmujemy się tą dziedziną już od lat, możemy się pochwalić bogatym doświadczeniem i wieloma udanymi realizacjami na swoim koncie. Zajmujemy się instalacjami wentylacji do różnych typów pomieszczeń – od niewielkich lokali usługowych, gastronomicznych czy sklepów, po duże instalacje w halach produkcyjnych fabryk różnego typu. Każdą realizację dopracowujemy od samego początku – tworzymy zarówno projekty instalacji, jak i zajmujemy się ich późniejszym montażem.

Po instalacji uruchamiamy systemy, dopasowujemy wszystkie parametry do danego budynku. Zajmujemy się także serwisowaniem wszelkich urządzeń związanych z wentylacją mechaniczną. To dziedzina, która nie ma przed nami tajemnic. Specjalizujemy się również w realizacjach, które mają swoją określoną specyfikę i zwiększone wymogi – jak na przykład przygotowywanie wentylacji do pomieszczeń w branży farmaceutycznej . Jesteśmy także ekspertami w tworzeniu wentylacji mechanicznej w branży budowlanej. Mamy na swoim koncie wiele realizacji, w tym przygotowania, projektowanie i montaż wentylacji w budynkach wielorodzinnych.

Nasz zespół to grupa wykwalifikowanych pracowników. Mamy specjalistów w każdej dziedzinie naszej działalności. Zarówno w Biurze Projektowym, jak i na etapie montażu, instalacji czy serwisowania przygotowanych przez nas systemów. Gwarantujemy pełne bezpieczeństwo w trakcie naszej pracy, dokładamy wszelkich starań, żeby projekty były realizowane w terminie, pewnie i dokładnie.

Tak jak w przypadku każdej inwestycji, projekt dostosowujemy do danego budynku. Możemy zaproponować montaż zupełnie nowych instalacji lub połączenie hybrydowe, które będzie się opierać na już istniejących układach. Każde rozwiązanie dokładnie konsultujemy z naszymi Klientami, bierzemy pod uwagę możliwości, ale i to, w jakich warunkach nasze systemy będą wykorzystywane.

Zapraszamy.

System wentylacji mechanicznej

JESTEŚ ZAINTERESOWANY OFERTĄ?

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI