KLIMATYKA – Co robimy?

Doradzamy

kropka  Naszym Klientom oferujemy fachowe doradztwo w zakresie systemów sterowania, instalacji automatyki, wentylacji i klimatyzacji.
kropka Na każdym etapie powstawania projektu ściśle współpracujemy z Klientem w celu opracowania optymalnych rozwiązań technicznych i cenowych.
kropka  Na życzenie Klienta dokonujemy inspekcji posiadanej przez Niego instalacji lub systemu.

Projektujemy

kropka  Oczekiwania naszych Klientów są podstawą do tworzenia w Biurze Projektów rozwiązań.
kropka  Jeżeli Klient posiada już projekt, może on zostać poddany wnikliwej analizie przez naszych specjalistów w celu optymalizacji instalacji pod kątem zwiększenia wydajności i wyeliminowania zbędnych kosztów.
kropka Jeżeli Klient posiada tylko koncepcję instalacji bądź systemu, nasi specjaliści stworzą projekt optymalny pod względem zastosowanych urządzeń i rozwiązań technicznych.

Instalujemy

kropka  Montaż instalacji i urządzeń odbywa się pod ścisłym nadzorem wykwalifikowanej kadry posiadającej odpowiednie uprawnienia.
kropka  Prace montażowe prowadzone są przez doświadczone i wyspecjalizowane brygady.
kropka  Wszelkie prace prowadzone są z zachowaniem wymogów bezpieczeństwa.

Uruchamiamy

kropka  Po zamontowaniu urządzeń i wykonaniu instalacji, sprawdzamy poprawność montażu      i dokonujemy niezbędnych pomiarów, a następnie uruchamiamy kompletne systemy. W razie potrzeby regulujemy parametry systemu zgodnie z wymogami naszego Klienta.
kropka  Ściśle współpracujemy z firmą zajmującą się regulacjami w systemach wentylacji. Sprzęt, z jakiego korzystamy, należy do światowej czołówki i jest poddawany okresowym przeglądom i wzorcowaniu.
kropka  Uczestniczymy w rozruchach instalacji u Klienta.

Serwisujemy

kropka  Nasza wiedza i doświadczenie gwarantują bezawaryjną i bezpieczną pracę wykonanych przez nas instalacji i systemów.
kropka  Na konkurencyjnych warunkach oferujemy serwis niezbędny do korzystania z uprawnień gwarancyjnych.
kropka  Nasz serwis oferuje natychmiastową pomoc w przypadku awarii.
Copyright © by Klimatyka Sp. z o.o.
Wszelkie prawa zastrzeżone.